Bu lazer uygulamasının üzerinde çok güçlü bir soğutma yöntemi bulunur. Bu sistemde oldukça basınçlı bir gaz lazer atışı yapılmış olan bölgeyi soğutarak acı duymamanızı sağlar ve oldukça yüksek bir enerji ile kıl köklerinize en etkili sonucu almanızı sağlar. Queen Güzellik salonumuzda bu uygulama uzman ekibimiz ile en profesyonel şekilde uygulanır.

 Lazer Epilasyon Nasıl Yapılır?

 Lazer epilasyon kıl köklerine ısı ileterek bu bölgelerde istenmeyen tüyler için kalıcı bir tahribat yaratır. Kıl rengini sağlayan melanin ısıyı emerek kıl köklerine iletir. Bu sebeple kıl kökleri artık işlevini yitirir. Zerre atışların sayesinde kılda büyük bir ısı oluşur. Bu sırada etrafındaki dokulara zarar vermeyerek yalnızca kıl kökünü tahrip eder. Qeen Güzellik Merkezimizde art arda yapılan seanslar sayesinde lazer epilasyon yapılan bölgeler tüylerden arınmış olur.

 İstenmeyen tüylerin yok edilmesinde uzun yıllardır en çok tercih edilen lazer türü alexandrite lazer olarak karşımıza çıkar. Uzun süre etki sağlama ve rahatça uygulanabilme seçeneği ile çoğu kişi tarafından kullanılmakta olan bir epilasyon çeşididir.

 Alexandrite lazer cihazlarının etkinlik alanları sınırlıdır. Bu lazer çeşidi kıllarda ve deride bulanan melanini hedef alıp tüyleri yok eder. Melanin, en çok koyu renkli kıl tipinde bulunduğu için alexandrite lazer açık renkli tüylerde de en etkili sonucu verir. Queen Güzellik Salonumuzda profesyonel ekibimiz ve uygulamalarımız ile hem koyu renkli ve sert kıllarınızdan hem de açık renkli tüylerinizden kurtulacağınızı söyleyebiliriz.

 Seans Sayısı Ne Kadardır?

 Seans sayıları kişiden kişiye ve uygulanan bölgelere göre farklılıklar göstermektedir. Ortalama 4 ile 6 seans aralığında uygulama yapıldığında göze görülür biçimde sonuçlar alınır.

 Lazer Tedavi Öncesi Öneriler

Tedavi öncesindeki hasta içerisinde ağda, sir ağda ya da cımbız gibi yöntemler kullanılmamalıdır. Aksi takdirde bu lazerin etkisini azaltır.

Uygulamadan bir hafta önce güneşlenmeyi azaltmalısınız. Bronz ten lazer etkisini azaltır.

Uygulama yapılacak bölgeye makyaj yapılmamalıdır. Makyaj lazerin ısısını arttırır ve deride tahrişe sebep olur. Lazer işleminden sonra makyaj yapılabilir.

Tedaviden bir gün önce ya da tedavi sabahı tıraş olun ya da tüyleri kesin.

05412757521