Vücudumuzdabulunan yağ tabakasının artması sonucu kilo alınır. Bölgesel incelme cihazlar sayesinde yağ tabakasına uygulanan bir zayıflama yöntemidir. Bölgesel incelme uygulaması genellikle yağ tabakasının çok olduğu yerlere yapılır. Bu yerler kol, bacak, basen ve sırt bölgesidir. Bölgesel incelme işlemi yapılmadan önce vücutta bulunan yağların yerleri ve miktarı tespit edilir. Daha sonra cihaz ayarlanarak sorunlu bölgeye uygulanır. Bölgesel incelme uygulaması yapılırken ağrı ve acı hissedilmez.

  Bölgesel İncelme Uygulaması Hakkında

 Bölgesel incelme işleminden iyi sonuçlar elde etmek ve zayıflamak için bu uygulama uzman kişiler tarafından yapılmalıdır. Queen Güzellik Salonu olarak bu uygulamayı yapan uzman ekip ve ekipmanlara sahip bir firmayız. Bölgesel incelme işlemi hızlı kilo verme işlemidir. Bu nedenle kısa zamanda iyi sonuçlar alabileceğiniz bir zayıflama türüdür. Bölgesel incelme uygulamasının sonucunu ilk seanstan sonra alırsınız. Bu uygulama yaklaşık 45 dakika ile 90 dakika arasında sürmektedir.

 Solaryum Nedir?

 Yapay olarak uygulanan bronzlaşma şekline solaryum denir. Solaryum sayesinde cilt istenilen kadar cilt rengini koyulaştırır. Solaryum makinesi kabin şeklindedir. Böylelikle vücudun her yerine aynı anda etki edebilmektedir. Solaryumda cilde koyu rengi veren ultraviyole ışık sistemidir. Vücudu kademeli olarak bronzlaştırmaya yarayan bir uygulamadır. Ancak solaryum uygulaması uzman kişiler gözetimi altında yapılmalıdır. Queen Güzellik Salonu olarak sizlere solaryumla ilgili en iyi hizmeti sunduğumuzdan emin olabilirsiniz.

  Solaryumun Faydaları Nelerdir?

 Solaryum sadece vücut rengini koyulaştırmak için kullanılan bir uygulama değildir. Aynı zamanda bazı cilt hastalıkları tedavisi için de solaryum kullanılmaktadır. Solaryumun içinde bulunan ışınlar, Güneş ışığı gibi içerisinde D vitamini barındırmaktadır. D vitamini ileri yaşlarda görülen kemik erimesi riskini en aza indirir. Bu sayede kalsiyum eksikliğinden kaynaklanan kramplarda etkilidir. Ciltteki akne ve sivilcelerin sebep olduğu izlerin tedavisinde solaryum kullanılmaktadır. Ayrıca ciltte bulunan ve kötü görünüme sebep olan sedef hastalığının tedavisi içinde kullanılmaktadır.

 Solaryum, endorfin, rahatlama ve iyi hissetme sağladığı için bağımlılık yapabilmektedir. Günden güne rengini koyulaştırmak ve keyif yapmak için solaryuma girmek isteyenlerin sayısı da artmaktadır. Queen Güzellik Salonu olarak müşteri memnuniyeti bizim için çok önemlidir.

05412757521