Vücutta hem çalışan hem de çalışmayan pek çok kas kütlesi bulunmaktadır. Çalışmayan kasları harekete geçirmek radyo dalgaları uygulanmaktadır. Bölgesel problemi olan kişilerin en çok tercih ettiği işlemlerden biri olan pasif jimnastik vücuda enerji harcatmaktadır. Harcanan enerji sayesinde vücuttaki kaslar çalışarak kilo verme süreci hızlandırılmaktadır.

 Queen güzellik salonu olarak bölgesel problemden şikayetçi olan hastalarımız için en uygun radyo dalgasını belirleyerek bölgesel olarak uygulamaktayız. Aynı anda birden fazla bölgeye uygulayarak hastalarımızın kısa süre içerisinde daha etkili sonuç almasını sağlamaktadır. Kişinin vücut kitlesi ve ölçümü yapılarak uygun radyo dalgaları belirlenmektedir. Etkili sonuç almak isteyen kişiler Queen güzellik salonumuzu ziyaret etmelidir.

 Pasif Jimnastik Uygulama Sonrası

 Vücuttaki çalışmayan kasları harekete geçirmek ve vücut enerjisinin arttırılması bakımından geliştirilen bu yöntem, hızlı kilo vermeyi hedeflemektedir. Queen güzellik salonu olarak hastalarımızın en etkili sonuç almasını destekleyecek şekilde hedefler belirlemektedir. Uygulama yapıldıktan sonra hastalarımız günlük hayatına normal şekilde devam etmektedir. Yaklaşık 15 seans yapılan bu işlem, kişiden kişiye farklılık göstermektedir. Kişinin kilosuna ve bölgesel yağlanmasına göre seans sayısı değişebilmektedir. Haftada 3 ila 5 uygulama yapılarak kişi kısa süre içerisinde etkili sonuç almaktadır.

 Soğuk Lipoliz

 Bölgesel kilo ve yağlanma problemi olan kişiler için Queen güzellik salonumuzda etkili zayıflama yöntemleri bulunmaktadır. Bu yöntemlerden biri olan soğuk lipoliz son zamanlarda en çok tercih edilen bölgesel incelme sağlayan yöntemlerden biridir. Soğuk lipoliz makine başlıklarının işlem yapılacak bölgeye yerleştirilmesi sonucunda uygulanmaktadır. Yaklaşık 45 dakika ila 1 saat süren bu işlem çoğu zaman tek seans olarak yapılır. Hızlı sonuç almak isteyen kişiler Queen güzellik salonumuzu tercih ederek, kısa zaman içerisinde vücudunda incelme görmektedir.

 Soğuk Lipolizin Etkileri

 Soğuk lipoliz, bölgesel yağlanma problemi yaşayan kişiler için yağların donmasını sağlayan yöntemlerden biridir. İşlem sonrası bol su ile atılan yağlar, kalıcı olarak vücuttan uzaklaştırılmaktadır. Kesin sonuç veren bu yöntem vücutta bacak, kol, çene, karın, basen ve kalça gibi pek çok bölgeye uygulanmaktadır. İşlem sonrası kişiler günlük işlerine devam edebilmektedir. Queen güzellik salonu olarak en kaliteli zayıflama ve incelme işlemlerini uygulamaktayız.

05412757521