Queen Güzellik salonu merkezi İstanbul’da bulunan en iyi güzellik merkezlerinden birisidir. Bu alanla ilgili ve tecrübeli bir kadromuz bulunmaktadır. Lazer epilasyon, cilt bakımı, selülit tedavisi, kalıcı makyaj, dudak dolgusu gibi birçok işlemi yapmaktayız. Hizmetlerimizle ilgili daha ayrıntılı bilgi almak için gün içinde iletişime geçmeniz mümkündür.

 Dövme Yaptırdım Pişman Oldum Nasıl Sildirebilirim?

 Saçma sapan dövmeler yaptırmak herkesin yaptığı basit hatalardandır. Yaptırdığınız eski dövmelerden memnuniyetsizseniz fakat onlarla ömür boyu yaşamak zorunda olduğunuz düşüyorsanız yanılıyorsunuz. Dövme silme işlemlerinden insanlar acılı olduğu için çekinmektedirler. En son teknoloji gelişmiş lazer sistemleri ile en az acı ile bu süreci atlatabilirsiniz.

 Queen güzellik salonu bu işlemi sizin için en hafif ve sağlıklı biçim de yapmaktadır. Lazer türleri dövmenizin boyuna, rengine, şekline göre değişmektedir. Her türlü lazer türünü kullanabilecek kaliteli ekipmanlara ve kaliteli ekibe sahibiz. Hizmetlerimiz ve fiyatlarımız hakkında bilgi almak için bizimle önceden iletişime geçmeniz hem fiyat bilgisi almanız hem de yapılacak işlemler hakkında bilgi alabilmeniz için önem arz etmektedir.

 Daha Güzel Bir Cilde Sahip Olabilirsiniz

 Queen güzellik salonun’da yaptırabileceğiniz işlemlerden en basiti karbon peeling işlemidir. Bu işlem cildin güzelleşmesini, gençleşmesini sağlamak amacıyla yapılır. Ciltte görünen sivilce, leke gibi cilt sorunlarını ortadan kaldırır. Uygulama sonrası cildiniz kesinlikle daha parlak bir hal alacaktır ve yaşadığınız değişimi hemen fark edersiniz.

 Bu işlem cildin güzelleşmesini sağlarken açık renkli tüylerin yok olmasını da sağlamaktadır.

 Bu yöntem de de en son teknoloji lazerli ekipmanları kullanmaktayız. Bu ekipmanları alanın da uzman kişiler kullanırlar. Queen güzellik salonunun hizmetlerinden memnun kalacağınıza emin olabilirsiniz.

 Öncelikle lazer karbon adıyla da bilinen bu işlem lazer karbon solüsyonu sürülerek yapılmaktadır. Sürülen solüsyon 15-20 dakika arası bekletilir. Süre uzmanlar tarafından sizin için en iyi şekilde olması bakımından kararlaştırılmaktadır. Bu beklenen süre içinde cilt gözenekleriniz solüsyonu emer. Daha sonra işleme başlanır. Toplamda tüm işlem 30-45 dakika arası sürebilir.

 Nasıl İşlem Yaptırabilirim?

 Öncelikle size en yakın olan Queen güzellik merkezini arama motorunda aratarak bulabilirsiniz. Daha sonra iletişi bilgilerini alarak bilgi alabilirsiniz. Aldığınız bilgilerden memnun kalırsanız da telefonla randevu alarak istediğiniz işlemi yaptırabilirsiniz. Hizmetlerimiz hakkında ayrıntılı bilgi için internet sitelerini, yazılan yorumları incelemeniz mümkündür.

05412757521