Robotx lazer epilasyonun diğer epilasyon çeşitlerinden farkı kıl kökünüze göre kendisini otomatik olarak ayarlamasıdır. Queen Güzellik Salonumuzda robotx lazer epilasyon ile çok güzel sonuçlar almaktayız. Başka firmalarda ya da personeller kıl kökünüze göre işlem yaparken bazı hatalar yapabilirler ve bu durum ne yazık ki sağlıklı bir sonuç alamamanızı sağlayabilir. Yeni nesil robotx lazer epilasyon ile oldukça hızlı ve etkili sonuçlar alabilmek mümkündür.

 Robotx Lazer Genel Özellikleri

 Bu lazer çeşidi daha önce de bahsettiğimiz gibi kılların köküne göre uygulamayı kendisi ayarlamaktadır. Ağrısız ve kesin olarak sonuç sağlar. Dört mevsim kullanılabilen bir uygulama çeşididir. Robotx lazer olabildiğince hızlı bir şekilde uygulanabilmesi sebebi ile 30- 40 dakika gibi bir sürede bütün vücuda uygulama sağlar. Queen Güzellik Salonumuzda kullanılan başlıklar kesinlikle tek kullanımlıktır ve safir başlığa sahip olması sebebi ile çok hijyeniktir. Jel ile uygulama yapılabildiği gibi jel kullanılmadan uygulama da yapılabilir.

 Robotx Lazer Seans Süresi

 Lazer epilasyon yaptıracak çoğu kişinin aklında olan soru işareti cihazın ne kadar sürede tüm vücuda uygulanabileceğidir. Robotx lazer ile seans süreleri minimuma düşer.

 Bu zamana kadar duyulan tüm cihazlar için ortalama süre 60 dakikadır. Bu durum epilasyon yaptıran kişiler için biraz can sıkıcı olabilmektedir. Queen Güzellik Salonunda robotx lazer epilasyon uygulamamız ile bu süre 30-40 dakika gibi bir sürede tamamlamaktadır.

 Buz Lazer Uygulaması

 Buz lazer epilasyon çeşitlerinden yine en acısız ve en hızlı son teknolojisi olarak karşımıza çıkar. Bu lazer çeşidi cildi etkili serinletme yöntemine sahip bir teknolojiye sahiptir. Bu soğutma sistemi ile hasta konforu arttırılarak lazerin yan etkisi minimum seviyeye indirilir. Ciltte yanık ya da leke oluşma riskini ortadan kaldırır.

 Buz Lazer Nasıl Uygulanır?

 Bu lazer çeşidi kullanmış olduğu kademeli ısı metodu ile kıl köklerini etkili biçimde tahrip ederken çevresindeki cildin zarar görmesini önler. Tedavi başlığı uygulama alanına ütü yapıyormuş gibi sürekli hareket ettirilir. Çok açık renkteki kıllara da istenen etki sağlanabilmektedir. Adeta bir masaj hissi verir. Uygulama sırasında cildi buz gibi soğutan kontak sistemi sayesinde neredeyse agrısız epilasyon olarak bilinir.

05412757521